אלבום דיגיטאלי

אלבום תמונות באינטרנט

היתרונות של אלבום דיגיטלי

יתרונותיו של אלבום דיגיטאלי רבים ובמאמר הזה נסקור את רובם. אלבומי התמונות של פעם היו גדולים וכבדים ותפסו מקום רב. לא פעם דווקא כשרצינו להראות אותם היינו צריכים לחפש איפה תקענו אותם, להתאמץ ולסחוב אותם לסלון. בדרך היו נושרות תמונות או כשפתחנו אותם גילינו לעיתים קרובות שהתמונות דהו וקיבלו כתמים.
סידור התמונות באלבומים הישנים היה עבודה משעממת ובנוסף אם רצינו להוסיף כמה מילים זה כבר הפך להיות פרויקט רציני. כל התמונות היו לאורך ולרוחב ולא הייתה אפשרות לעיצוב מיוחד. עלות הפיתוח של התמונות הייתה גבוהה וגם מחיר של אלבום משובח לא היה זול ואלבומי עיצוב היו יקרים עוד יותר. אם רציתם אלבום חתונה מעוצב בצורה מקצועית המחיר היה כבר בן ארבע ספרות.

מאז שהמצלמה הדיגיטאלית הפכה לנחלת הכלל ובכל בית יש מצלמה כזו את רוב התמונות אנחנו בכלל לא מפתחים וכולן מאוחסנות במחשב הביתי. עד לא מזמן את מעט התמונות שכן עברו מהמצלמה אל נייר הצילום עדיין סידרנו באלבום מהסוג הישן.
בשנים האחרונות בתי דפוס הבינו שהם יכולים לספק שירות שחסר מאוד ומקל על החיים. אלבום דיגיטאלי. אנחנו שולחים להם במייל תמונות שצילמנו במצלמה הדיגיטאלית בטיול האחרון, ביום ההולדת של הילדים בגן או בליל הסדר עם כל המשפחה והם מעצבים לנו אלבום דיגיטאלי עם רקעים שונים וכיתוב. אלבום דיגיטאלי הוא בעל משקל מועט, נעים ונוח מאוד לדפדף בו.
עם הזמן קמו חברות אינטרנט המספקות תוכנה שאותה מורידים למחשב הביתי והיא מספקת לנו לעצב את האלבום בעצמנו כולל עיצוב גרפי והוספת כיתוב לתמונות.

יש עוד אפשרות חדשנית עוד יותר והיא לערוך אלבום וירטואלי שנמצא באינטרנט ואפשר לשתף בחוויות שלנו את כל המשפחה המורחבת והחברים גם אם הם מפוזרים בכל רחבי העולם. אלבום וירטואלי ואחסון תמונות באינטרנט אפשר לעשות כאן באתר.