אלבום דיגיטאלי

אלבום תמונות באינטרנט

אלבום מעוצב

אלבום דיגיטאלי מעוצב הוא מתנה מקורית שתחמם את ליבו של המקבל. אלבום דיגיטאלי טומן בחובו את התמונות המוצלחות ביותר והמיוחדות ביותר. אפשר לעצב אותו לבד דרך אתרים המספקים את התוכנה או להשתמש בשרותיו של בית דפוס המספק שיעצב לכם אלבום לתפארת מהתמונות שתספקו לו דרך האינטרנט.

כדי שיהיה לכם אלבום מעוצב מושלם אתם צריכים קודם כל לצלם כל אירוע חשוב. תדאגו גם לצלם את עצמכם. קורה לא פעם שאחד מבני המשפחה אוהב במיוחד לצלם ומוצא את עצמו בתפקיד של צלם אירועים משפחתי ולכן הוא לא נמצא בתמונות. קחו צלם מקצועי בכל אירוע חשוב. גם כאשר אתם בטיול בחו"ל דאגו שיהיו צלמים אחרים בסביבה שיצלמו אתכם עם מי שאתם מטיילים איתו בנופים ובפוזות מיוחדות.

בחרו אתר להעלות אליו את התמונות. יש אתרים שתוכלו לאחסן בהם עד 200 תמונות בחינם וגם להזמין אלבום וירטואלי מעוצב לתפארת אותו תוכלו להראות לכל מי שתבחרו. כיום צעירים רבים המטיילים בעולם משתפים את המשפחה והחברים שנשארו בארץ בחוויות והמראות תוך כדי הטיול על ידי העלאת תמונות לאתרים כמו הפייסבוק או אתרים אחרים כמו אתר זה המספקים אפשרות אחסנה לתמונות, חלקם בלי הגבלה למספר התמונות. לפני הזמנת אלבום תמונות וירטואלי רצוי לבדוק מחירים בין האתרים הרבים שמציעים עיצוב גרפי לאלבום אינטרנטי. חיפוש קצר באינטרנט יעלה בפניכם שלל הצעות. אין טעם לשלם יותר עבור אותו מוצר שאתם יכולים לקבל במחיר טוב יותר.