אלבום דיגיטאלי

אלבום תמונות באינטרנט

האם אלבום נייר הפך למיותר?

האלבום על הניר לא נעלם לגמרי, אלבום תמונות מסורתי כמו פעם כבד ומסורבל בוודאי נהייה מיותר בעידן הטכנולוגי. אבל עדיין מי שרוצה למשש תמונה, לראות את התמונות החשובות לו בין כפות הידיים יכול לבחור לו את התמונות החשובות והיקרות לליבו ביותר ולשלוח אותן להדפסה על נייר כרומו עבה ומשובח ולכרוך אותו בכריכה קשה צבעונית ומעוטרת. אלבום כזה קל במשקלו הרבה יותר מאשר אלבום תמונות של פעם ועלות הפיתוח של הצילומים של פעם הייתה יקרה יותר מהדפסת אלבום דיגיטאלי שגם ישמר במצב חדש עשרות רבות של שנים.

אבל, כאן בא אבל גדול מאוד! אם אתם מרגישים שכל הניירת הזו מיותרת לכם ואתם תוכלו להסתדר בלי להחזיק אלבום מוחשי בידיים, האלבומים הוירטואליים עוד יותר טובים. אז כעת עולה השאלה מה זה אלבום וירטואלי?
אלבום תמונות דיגיטאלי וירטואלי הוא אלבום תמונות שנמצא באינטרנט ואפשר לראות אותו מכל מקום בעולם מבלי לסחוב אלבום בכלל, להראות אותו במחשב הנייד או בעזרת אחד מהמכשירים המתקדמים כמו האייפון או הטבלט.

אלבום דיגיטאלי באינטרנט מאפשר הוספת מוזיקה ברקע, הוספת אפקטים והתמונות נראות על המסך המחשב גדולות ומוארות. תוכלו לשתף את הקרובים לכם בתמונות מבר המצווה או החתונה גם אם לא היו באירוע וגם אם הם גרים בקצה השני של העולם. בעזרת צלם אירועים מקצועי תקבלו תמונות באיכות טובה על דיסק ואתם תבחרו איזה תמונות אתם רוצים לאחסן באינטרנט בצורת אלבום תמונות דיגיטאלי וירטואלי. אלבום דיגיטאלי מאפשר לכם להוסיף משפטים מרגשים ומשעשעים וכותרות לתמונות.

כאן האתר תוכלו לאחסן את תמונותיכם, להזמין אלבום וירטואלי ולהנות מכל יתרונותיו. כיום אין טעם להחזיק אלבומים כבדים בארון, האלבום הדיגיטאלי הוא פתרון למי שעדיין מוכרח להחזיק משהוא מוחשי ואלבום וירטואלי הוא לצעירים ולצעירים ברוחם שמבינים שאפשר לראות את האירועים המרגשים של החיים בערת טכנולוגיה מתקדמת.