אלבום דיגיטאלי

אלבום תמונות באינטרנט

מהו אלבום דיגיטאלי?

כשמדברים על אלבום תמונות מיד עולים בדמיוננו כל האלבומים הגדולים והכבדים שיש לנו במזנון שבסלון או באיזה פינה נידחת בבית וכשפותחים אלבום תמונות כזה תמיד נושרות כמה תמונות וחלק מהתמונות דהויות ומצהיבות. בדרך כלל האלבום כבד ומסורבל וקשה לקחת אותו מחוץ לבית. אנשים מבוגרים, בעיקר כאלה עם בעיות לב בכלל אינם מסוגלים להחזיק את האלבומים הישנים ולא כל שכן לדפדף בהם.

בעידן המודרני והטכנולוגי יש לנו את המצלמות הדיגיטאליות, טלפונים ניידים עם מצלמה ואייפונים למיניהם. מכל המכשירים המשוכללים הללו מקבלים תמונות באיכות מצוינת שאפשר להעלות למחשב. אבל מה עושים אם רוצים להראות את התמונות לחברים ולמשפחה? ולא רוצים לסחוב אלבום כבד מסורבל?
מורידים את התמונות למחשב ושולחים אותן לבית דפוס שידפיס את התמונות על נייר משובח יכרוך אותם בכריכה קשה ויפה והרי לכם אלבום דיגיטאלי קל במשקל, עם תמונות בצבעים טבעיים בדיוק כמו שיצאו מהמצלמה שישמר לשנים רבות מאוד וקרוב לוודאי עוד אחרינו.

מתי כדאי להכין אלבום דיגיטאלי? התשובה פשוטה בכל הזדמנות. פעם עלו לנו הפילים והפיתוח, היום אחרי כל אירוע משמעותי שהתרחש בחייכם כדאי להשקיע סכום לא גדול ולהדפיס אלבום דיגיטאלי. באלבום כזה אפשר להוסיף סיפור, רשמים מאירוע כמו טיול או כנס מחזור וכמובן צילום אירועים כמו חתונה או בר מצווה שערכתם לילדיכם. צלמים נותנים לכם כיום דיסק עם כל מאות התמונות שצולמו באירוע ולכם ניתנת האפשרות לבחור איזה תמונות יהיו באלבום המודפס.
האפשרות להוסיף עריכה גרפית, לקשט את התמונות לשים אותם בתוך רקעים שונים נותן לנו אפשרות לקבל אלבום תמונות דיגיטאלי מקסים אשר קל נעים ומעניין לדפדף בו